UŽÍVÁNÍ LÉKŮ

Homeopatický lék

Užívání léků AKH

U těchto homeopatik nejsou žádná omezení - lék můžete vzít do ruky, nechat ho rozpustit v ústech, spolknout, rozpustit do nápoje i rozdrtit do jídla. Malým dětem ho tedy lze podat na lžičce s trochou mléka, přesnídávky, jogurtu.

Proč AKH

Jako obrovskou výhodu vidím nestandartní vysoké potence léků. Tyto potence nejsou v homeopatii úplně novým pojmem, používali je Lippe, Nash, Hering a Popov. U nás dlouho nebyly rozšířeny, ale firma AKH je nabízí. Umožňují naplnit individuální biochemické, dědičné a psychické nároky organismu skutečně do hloubky a trvale odstranit problém.

AKH je česká firma, léky jsou vyráběny z českých surovin a "šité na míru" nám, žijícím na území Čech, Moravy a Slezska.  Někomu to může znít jako vtip, ale záleží na klimatu, na vodě a minerálním podloží prostředí, ve kterém člověk žije - škála nemocí, se kterými se potýkáme my Češi, se liší od nemocí v Itálii, Rusku nebo Norsku. Kromě toho máme i jiné potravní návyky (pití piva, vepřové, málo ryb a zeleniny). Česká homeopatie je tedy něco jiného než uniformní homeopatie typu McDonalds, se standardizovanou nabídkou pro celý svět. 

Kromě jiného, rostliny používané na přípravu českých homeopatik sbírá jeden konkrétní člověk, Ing.Miroslav Frank, CSc. Má na sběr homeopatických surovin certifikaci SÚKLu a sbírá je na Moravě, v přírodě i v botanických zahradách. Poznala jsem ho osobně, a všem bych Vám ho přála zažít - neuvěřitelně zapálený botanik, který dokáže i o 150 druzích divokých ostružin vyprávět tak, že se Vám nechce jít spát. Věřím tomu, že na kvalitu léku, stejně jako jídla má vliv nejen precizní postup jeho přípravy, ale i osobnost a naladění člověka, který se tím zabývá. I buchty od babičky prostě chutnají nejlíp, s láskou pečené... Jednoduše, důležitý je záměr.

Jak podávat lék malým dětem


Malým dětem ho tedy lze podat na lžičce s trochou mléka, větším i v přesnídávce.

Antidotace

 S antidotací (rušení účinku léčby kávou, mentolem apod.) si při užívání českých léků nelamte hlavu. Vysoká a tzv.nestandardní potence zaručuje účinek léku při jakémkoliv užití. Jen do blízkosti mobilů a počítačů lék nedávejte.


Tkáňová sůl

Tkáňové soli se užívají 3-5x denně, v závislosti na akutnosti a síle projevů nemoci.

Zároveň podávaný konstituční nebo situační lék užívejte zvlášť.


Více o tkáňových solích zde: