Mgr. Kamila Wiležinská,

P. G. Hom.

Jsem profesionální homeopatka, absolventka postgraduálního homeopatického studia na Allen College v Londýně (2012), Homeopatické Akademie (2006), Institutu C.E.D.H.Boiron (1996), magistra farmacie, absolventka Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy (1995). Od roku 2002 nabízím profesionální homeopatickou pomoc při akutních i chronických nemocech.

Mám tři zdravé děti a jsem za to vděčná právě homeopatii, protože po rodičích do vínku zdravotně nic extra nedostali.


Ve své práci používám klasickou kentiánskou homeopatii s cílem celostního působení homeopatických léků. Francouzská škola mi dala detailní znalost malých léků, důležitých hlavně v akutních stavech. Největší vliv na mě však měl Dr. Subrata Kumar Banerjea, s jeho maximálním důrazem na pochopení problému, odstranění všech domněnek a postavení léčby na reálných faktech. Chci, aby léčba byla vždy logicky zdůvodněná, pro výběr léku potřebuji mít jasné argumenty. Velmi důležitá je hierarchizace příznaků (rozlišení, co je a není důležité v tuto chvíli pro výběr léku).

"Léčíš jen to, co vidíš, nikoli to, co si myslíš, že vidíš. Dokud si nejsi jist, ptej se, nevytvářej si žádné domněnky. Neměj strach, že tvá otázka bude hloupá, tvým cílem musí být zjistit pravý stav věcí. Ujisti se, že jsi dobře rozuměl."

(Dr. S.K.Banerjea)

Důležitý je pro mě osobní přístup ke klientovi, hluboká znalost jeho problému. Bez toho nejde homeopatii správně dělat. Proto je tato metoda poměrně hodně časově náročná. Prosím o trpělivost, pokud se Vám pro zaneprázdněnost nemohu právě věnovat.

Velmi mi pomáhá metoda One Brain kineziologie, jsem absolventka 10.stupně (2019). Ve složitějších případech mohu nabídnout odblokování metodou One Brain, klient si uvědomí příčinu problému a může vědomě pracovat na jeho odstranění. Kdo potřebuje vědět víc o One Brain metodě, odkazuji na https://www.lecitelstvi.estranky.cz/


IČO:691 62 310

Adresa sídla: U Kapličky 172, 541 01 Trutnov

Jsem evidovaná v živnostenském rejstříku.

Zkušenosti klientů:

pan L.J., 12.3.2020

 Paní Kamilo,dnes jsem absolvoval koloskopii a výsledek je dobrý. Ve zprávě se píše: ... jizvy dobře zhojené ... bez patologického nálezu.Myslím, že je to z velké části Vaše zásluha (nebo léků, které jste mi napsala). Mnohokrát Vám tedy děkuji.

paní G.T., 11.3.2020

Tuhle královnu homeopatie vřele doporučuji, začala jsem s jejími radami před dobrými 16-17 lety a jsem spokojenější čím dál víc. Kamilo, moc děkuju.

paní M.L., 10.3.2020

Paní Wiležinská mi vždy velmi dobře poradila. Homeo mám pro sebe i děti, když je potřeba.

Ale kolikrát už "pouhé" setkání s ní bylo léčivé.

Cítila jsem vždy, že své praxi brilantně rozumí a přináší ji radost! Děkuji jí tímto a přeji krásné dny🍀