Homeopatie místo rovnátek?

03.08.2019

Bývalý předseda České ortodontické společnosti Jiří Petr před několika lety řekl, že zuby zcela bez vady má jenom 15 procent lidí. A co ostatní? Tlak společnosti přivádí většinu rodičů s dětmi do ordinací ortodontistů, kteří zuby srovnají. Stojí to spoustu peněz, času a bohužel i bolesti, ať už kvůli drátkům čouhajícím z fixních rovnátek, nebo kvůli trhání "překážejících" zubů.

Přitom každý zub má k sobě přiřazený orgán (viz https://www.vylectese.cz/kazdy-zub-je-spojeny-s-nejakym-organem-bolest-zubu-ukazuje-na-problem-v-danem-organu/</p> 

a jeho zbrklé vytržení může mít na tělo negativní dopad. nehledě na to, že po padesátce je člověk vděčný za každý zub, který mu v dásni zůstane...


Málokdo ví, že zuby se dají srovnat bezbolestně a poměrně rychle. Lék Silicea má tohle ve své kompetenci, navíc zlepšuje i kvalitu zubů, omezuje kazivost a zvyšuje imunitu. Nejlepší je lék užívat už když máte pocit, že zuby nerostou správně, ale do ukončení dentice lze pořád se Siliceou hodně zvládnout. 

Četnost a délka užívání je individuální, pokud se nemůžete poradit s homeopatem, užívejte Silicea AKH 3xd.

Kromě léku Silicea je ve hře i řada dalších léků, většinou syfilitického miasmatu - Aurum, Calcarea fluorica, Causticum a další, ale Silicea je nejčastější.