Máte dotaz?

11.4.2016 | Detoxikace očkování

Detoxikace očkování

 

Množí se dotazy - hlavně po knize MUDr. Elekové Očkování, jeho účinky, následky a jejich léčba - na detoxikaci organismu po prodělaném očkování. Celou problematiku jsem nastudovala a jsem schopna Vás tímto procesem vést. Léky potřebné pro detoxikaci mám, nebo jsem schopná je rychle zajistit. Je možné provést detoxikaci všech u nás používaných vakcin.

Detoxikace nebrání imunitní odpovědi na vakcinu, ale ODVRÁTÍ NEGATIVNÍ PŮSOBENÍ vakciny na organismus, hlavně na neurologický a imunitní systém dítěte.

Cena se odvíjí od cen preparátů a individuálně od náročnosti léčby.

Před léčbou nebo nejpozději během ní doporučuji zmíněnou knihu přečíst, nebo se jinak informovat o dané problematice.

 

Preventivní terapie:

Zahrnuje potřebné léky pro prevenci nežádoucích účinků a instrukce k jejich použití.

Ošetření probíhá ve třech fázích, dvou akutních a závěrečné, která napraví veškeré vzniklé škody na hlubších energetických strukturách (tj. vymaže nepříznivý efekt vakcíny do budoucna.)

Cena je 250,- Kč za první sérii (obsahuje dvě dávky homeopatik, osobní konzultaci a podrobné instrukce k použití, možnost kdykoliv konzultovat stav telefonicky.)

Série pro druhé a každé další očkování stojí 200,- Kč (dvě dávky léčiva a opět možnost telefonické konzultace tak často, jak bude potřeba.) Závěrečná série stojí 350,- Kč (léky, osobní konzultace se zhodnocením stavu a s prognozou do budoucna).

O detoxikacii je možné zažádat telefonicky nebo mailem a můžu vyhovět i zájemcům mimo svoji klientelu.

 

Léčebná terapie:

Používá se v případech, že dítě už trpí postvakcinačním syndromem (autismus, atopie, alergie, autoimunitní choroba, dlouhodobě snížená imunita, neprospívaní, poruchy chování a učení...) Pomůže za předpokladu, že vyvolávajícím nebo zhoršujícím faktorem bylo očkování.

Vyžaduje konzultaci přímo v poradně, je třeba počítat s 90 minutami vyšetření. S sebou nutný očkovací průkaz a pokud jsou, tak záznamy o zdravotním stavu dítěte (lékařská zpráva, výtah z karty, podrobné domácí zápisy o nemocích).

Kromě běžné taxy za vyšetření (1600,- za úvodní vyšetření, 600,- za kontrolu) se v tomto případě platí i léky, jedna dávka 150,- Kč.

 

Akutní zásah:

Jen v případě, že se dítě v období krátce po očkování (řádově do šesti týdnů) znatelně zhorší (vypukne ekzém, objeví se výrazná změna v chování, dítě přestane umět to, co umělo před vakcinací, objeví se horečka, výrazný pláč, zápal plic nebo průdušek,...)

První konzultace možná i po telefonu. Cena je 200,- plus použité léky, jedna dávka 150,- Kč.

Po bližším seznámení se stavem pacienta je možné, že navrhnu déletrvající léčbu. V tom případě jsou nutné osobní konzultace a platí běžné taxy.

 

 

Upozornění:

Léky potřebné k této detoxikaci nejsou dostupné v lékárně.

 

 

 

 

 

SEO